Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój Pies, i inne gazety!
Autor Wiadomość
Britte 
Administrator
Can you feel it? Oo

Zainteresowania: Sztuka || Języki Obce 8D
Twoi pupile: Pies - Kapsell, mieszaniec aporterka, rybki.
Wysłany: 2010-09-29, 19:28   Mój Pies, i inne gazety!

Witam!
Tym razem oferuję państwu komplety gazet przyrodniczych, między innymi KOT, KOCIE SPRAWY, PRZYJACIEL PIES, MÓJ PIES,
Numery nagromadziły mi się przez te wszystkie lata i teraz nie mam co z nimi zrobić. :-D

Komplet Pierwszy
Cena kompletu: 16,00 + koszty przesyłki
W skład kompletu wchodzą:
~ Kocie Sprawy, Listopad 2009 Omawiana rasa - Sfinks oraz wiele innych ciekawostek z zycia tych pupili. I wiele innych. Cena w kiosku: 6,50
~ Kot, Wrzesień 2009. Omawiana rasa - Kot rosyjski niebieski. Dodatkowo opis Pantery Mglistej i wiele innych. Cena w kiosku: 7,50
~ Kot, Październik 2009. Omawiana Rasa Kot Egipski Mau. Dodatkowo opis Kot Marmurkowy i wiele innych. Cena w kiosku: 7,50
~ Kot, Grudzień 2009. Omawiane - dachowce. Dodatkowo opis Afrykańskiego kota złotego i wiele innych. Cena w kiosku: 7,50
~ Kot, styczeń 2010. Omawiana rasa - Kot brytyjski. Dodatkowo opis - Mormi i wiele innych. Cena w kiosku: 7,50

więcej tutaj: http://www.kociesprawy.pl..._listopad_2009/

Komplet Drugi
Cena kompletu: 20,00 zł + koszty przesyłki
~ Przyjaciel Pies, Kwiecień 2008. Omawiana Rasa - Biały Owczarek Szwajcarski, Skye Terrier i wiele innych. A także ciekawe artykuły. cena w kiosku: 5, 50
~ Przyjaciel Pies, maj 2008. Omawiane rasy - Seter Angielski, Mops i inne. Cena w kiosku: 5, 50
~ Przyjaciel Pies, lipies 2008. Omawiane rasy - Papillon, Nagi pies Peruwiański i wiele innych. Cena w kiosku: 5,50 zł.
~ Przyjaciel Pies, sierpień 2008. Omawiane rasy - Beagle, Szpic Wilczy i wiele innych. Cena w kiosku: 5,50
~ Przyjaciel Pies, wrzesień 2008. Omawiane rasy: Bokser, Briad i wiele innych. cena w kiosku: 5,50
~ Przyjaciel Pies, styczeń 2009. Omawiane rasy - Labrador Retriever, Dog niemiecki i inne. Cena w kiosku: 5,50

więcej tutaj: http://www.pies.pl/archiwum_numerow_2008.html

Komplet Trzeci
Cena kompletu: 35,00 zł + koszty przesyłki
~ Mój Pies, wrzesień 2008. Psy sławnych: Maria Gładkowska. Omawiane Rasy - Cocker Spaniel, Owczarek Niemiecki i inne.
~ Mój Pies, listopad 2008. Psy znanych: Piotr Kraśko. Omawiane Rasy - Jack Russell Terrier, Seter Irlandzki i inne.
~ Mój Pies, Grudzień 2008. Psy znanych: Karolina Nowakowska. Omawiane Rasy - Posokowiec Bawarski, Owczarek Szetlandzki i inne.
~ Mój Pies, styczeń 2009. Psy znanych - Iwona Węgrowska. Omawiane rasy - West Highland Terrier, Welsh Corgi i inne.
~ Mój Pies, Luty 2009. Psy znanych - Marcin Janos Krawczyk. Omawiane rasy: Tervueren, Springer Spaniel Angielski i inne.
~ MP, marzec 2009. Psy znanych - Darek Lewandowski. Omawiane rasy: Dalmatyńczyk, Bichon Frise i inne.
~ MP kwiecień 2009. Psy znanych - Olga Borys. Omawiane rasy: Akita amerykańska, chichuaua i inne.
~ MP maj 2009. Psy znanych - Ewa Błaszczyk. Omawiane rasy: Nowofunland, Bernańczyk i inne.
~ MP czerwiec 2009. Psy znanych - Maja Popielarska. Omawiane rasy: Flat coated retriever, kelphie i inne.
~ MP lipiec 2009. Psy znanych - Paulina i Maciej Kurzajewscy. Omawiane rasy: Fila Brasiliero, chart węgierski i inne.
~ MP, sierpień 2009. Psy znanych: Dorota Zawadzka. Omawiane rasy: chihuahua, West highland terrier i inne.
Cena każdego egzemplarza w kiosku - 5,40

więcej tutaj: http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/page2.html
Preferuję kontakt przez gg - 1079233. Pod tym numerem udzielę wszelkich informacji, o szczegółowych tematach w gazetach, kosztach przesyłki, i tak dalej :)
Zachęcam do kupna! :)

Perfect. Perfect not life.

Odpowiedz do tematu